Piyaniste Hediye: Piyano Eldiven

Piyano çalmaya yeni başlamış da olsanız, profesyonel bir piyanist de olsanız, piyano çalma tutkusu sizi her yerde takip eder. Hayatında müzik olan kişiler veya müziği hobi olarak gören kişiler, müziğe hayatının bir kesiminde dokunmuş kişiler… Bu insanlar, hayatının her aşamasında, her yerde müzik yapan ve üreten kişilerdir.
Piyano çalmak, piyanonun fiyatının tüm müzik aletlerine oranla yüksek olması sebebiyle pahalı bir zevktir. Çeşitleri bulunan bu aletler neredeyse ev fiyatına satılmaktadır. Ancak size piyano eldiven ile bu hobiyi daha ucuza ve mekan kısıtlaması olmadan sunuyoruz.

Piyano eldivenle gerçek piyano olmadan, her yerde ve uygun fiyata piyano çalabileceksiniz. İlginç piyano eldivenleri elinize taktığınızda tek yapmanız gereken, tıpkı piyano çalar gibi parmaklarınızı sert bir zemine koymanızdır. Gerisi eldivene kalmıştır. Piyano eldiveni ses kaydı yapabilme özelliğinden dolayı belki o anda aklınıza gelen yeni bir besteyi ya da melodiyi kayda alır. Her parmağınız bir notaya basar ve 20 adet ritm, tempo kontrol özelliği ile de bestenize son rötuşları yapar.

 

Bir cevap yazın