Online Piyano Dersi

Piyano Dersi İzmir Ailesi, sanatla kal demeye devam ediyor. Online Piyano Kursu desteğiyle siz de kendinize ve çevrenizdekilere sanatsal yatırımlar yapabilirsiniz.  Zaman ve mekân boyutunu aşan eğitim anlayışımızla eğlenirken öğrenmeyi, öğrenirken yaşamayı istiyorsanız Piyano Dersi İzmir Ailesi sizin için burada! İnteraktif alanlarda, yönetebildiğiniz bir zaman diliminde, size uygun öğrenme yöntemleriyle ve alanında yetkin eğitmenlerimizle Piyano Kursumuzla buluşmaya hazır mısınız?

Online Piyano Kursu Nedir?

Bir müzik aleti çalmak insan faaliyetlerinin en karmaşığıyken bir o kadar da insana bahşedilmiş en güzel kabiliyetlerdendir. Eğer bu alet piyano ise bir adım daha ötesi diyebiliriz. Neden mi?

Çünkü piyano çalarken irade, dikkat, algı, duyu, hafıza, düşünme, hayal gibi yüksek düzeydeki fiziksel ve zihinsel süreçlerin kusursuz işlemesi zaruridir. Bunun yanı sıra fiziksel hareketlerde incelik ve uyum vazgeçilmezdir… Yani piyano çalmak, enstrümanla bir bütün olmak demektir. İşte bu zorlu ve eğlenceli süreçte Online Piyano Kursu İzmir’de, Online Piyano Dersi Ailesiyle yanınızda.

Evet, evet yanınızda! Bir internet bağlantısı uzağınızda. Evinizde, bahçenizde, oturduğunuz yerde, yurt içinde ya da yurtdışında her neredeyseniz, bütün konforunuzla birlikte sanat eğitimine başlayabilirsiniz. Online piyano dersi alarak birbirinden yetenekli piyano eğitmenlerimizden arzu ettiğiniz seviyede eğitim alabilirsiniz… Bilmek ya da bilmemek artık bir önemi yok. Ücretsiz Demo derslerimizde karşılıklı danışarak sizin için en iyisini belirliyor ve potansiyelinizi açığa çıkarmada size rehberlik ediyoruz. Çünkü biz sanatta engel tanımıyoruz!:)

Online Piyano Eğitimi Nasıl Yapılıyor?

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı piyano-2.jpg

İlk olarak bizimle iletişime geçmeniz gerekiyor. Site üzerinden, telefondan veya Whatsapp yardımı ile bilgi alıyoruz.

Gerekli bilgileri edindikten sonra sizinle ilk görüntülü deneme görüşmemizi yapıyoruz. Ve bu görüşmede tüm merak edilenler cevaplanıyor, yayın kontrolleri yapılıyor. İzlenecek ders programı, kullanılacak yöntem ve teknikler alanında profesyonel konservatuar eğitimli öğretmenlerimiz tarafından sizlere aktarılıyor. Verimli bir görüşmenin ardından ders yayın hayatınız başlıyor.

Dikkat! Bu süreçte piyano satın almak istiyorsanız ama doğru piyanoya da karar veremiyorsanız hiç merak etmeyin, alanında profesyonel piyano eğitmenlerimiz sizlere bu konuda da destek olmaktadır.

Doğru piyanonuzu aldıysanız artık online piyano dersi için, ders gün ve saatini konuşuyor sizin ve kurumumuzun uygun olduğu bir zaman aralığı belirliyoruz. Ve ders zili sizin için çalıyor!

Online Piyano Eğitiminde Sizleri Neler bekliyor?

Özel olarak hazırlanmış ders programınızla, size uygun ders günü ve saatlerinizle, konfor alanınızdaysanız ve içeceğiniz de hazırsa Online Piyano Dersimizde:

Öncelikle piyanodaki seviyenizin belirlenmesi,

Belirlenen seviyenin üstüne her gün yeni bir beceri katarak profesyonelliğe doğru evrilmesi,

Sizin de sevdiğiniz ve kendi tarzına uygun bulduğunuz şarkılarla ve tarzlar ile denemeler yapılarak eğitim verilmesi,

Bu süreçte yanlışların tespit edilmesi ve düzeltilmesi, yanlış yaparken doğrunun öğrenilmesi,

Piyano çalmadan önce ve sonrası için gerekli ısınma egzersizlerinin ve tekniklerinin öğretilmesi,

Öğrenme sürecinizi kolaylaştıracak, sürekliliği sağlayacak ve müzik alanındaki birikiminize yardımcı olacak ödevlerle piyanodaki kabiliyetlerinizin geliştirilmesi

Ve çok daha fazlası Online Piyano Eğitiminde sizleri bekliyor olacağız…

Piyano Dersi İzmir Sanat Ailesiyle Sende #Sanatlakal !