Erturgut Sanat Merkezi

Erturgut Sanat Merkezi; piyano başta olmak üzere sanatın pek çok farklı dalında eğitim vermek üzere 2007 yılında Murat Erturgut tarafından bireylerin yaratıcı yeteneklerini geliştirerek nitelikli sanatsal ürünler sunmak adına İzmir’de kurulmuştur. Müzik alanında piyano da dahil ,en geniş “enstruman dersleri” seçeneğini sunarak uzman eğitmenler eşliğinde bilgisayarlı sınıflarda profesyonel düzeyde bir piyano eğitimi kalitesi hedef alınarak bu amaçla piyano çalışmalarını sürdürmektedir.

Kişiye özel hazırlanan piyano ders programları sayesinde piyano eğitimi alan kişiyi en kısa sürede piyanoda istediği seviyeye getirmektedir. Haftanın 7 günü, hobi amaçlı piyano eğitimin yanı sıra güzel sanatlar ve konservatuara hazırlık eğitimleride verilmektedir.

Açıldığı günden beri Piyano kursları konusunda İzmir’in en çok tercih edilen Sanat Merkezlerinden biri olan “Erturgut Sanat Merkezi” bugüne kadar bir çok piyanist öğrenci yetiştirmiştir.

Eğitmen ve öğrencileriyle birlikte “Erturgut Sanat Merkezi” olarak bu güne kadar düzenlediği sanatsal gösteri, konser, dinleti, festival vb. organizasyonlarla sürekliliğini sürdürmeye devam etmektedir.

Erturgut Sanat Merkezi

– Uzman Piyano Eğitmenler
– Uygun Fiyatlar
– Etüd Olanakları
– Esnek Ders Saatleri
– Öğrenebilme Garantisi
– Her Yaşa ve Her Tarza Yönelik Piyano Eğitimi
– Sıkmayacak, Kişiye Özel Piyano Ders Programı
– Haftanın 7 Günü Hizmet
– Tam Donanımlı Sınıflarda Bilgisayar Destekli Piyano Eğitimi

Bir cevap yazın